Intencje mszalne od 24.09.2018r. do 30.09.2018r.

PONIEDZIAŁEK 24.09.2018
700
1. † Jan, Jadwiga, Antoni, Florian Skiba
1830
1. † Prakseda, Kazimierz Pięta, Kazimiera (k), Feliks Szmatuła, Pelagia i Władysław Witkowscy
2. † Jadwiga Kroma
WTOREK 25.09.2018
700
1. † Kazimierz Filipiak
1830     
1. † Krzysztof Zimny w 6 rocz. sm.
2. † Natalia Wojciechowska
ŚRODA 26.09.2018
700
1. † Przemysław Putyła
1830
1. † Maciej, Anna, Sylwester Lossy, Izabela Frąckowiak, Maria Kuczmerowicz i zm. z rodz.
2. † Jadwiga Kroma
CZWARTEK 27.09.2018
700
1. † O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. † Jan Bator
1830   
1. ZA ZMARŁYCH
PIĄTEK 28.09.2018
700
1. † Zbigniew Franek
1830   
1. † Teresa, Marian Nowak, Jolanta Łysiak i zm. z rodz. Nowaków i Filmanów
2. † Bronisława (k), Józef Stefaniak, Jadwiga, Stefan Bartkowiak i zm. z rodz.
SOBOTA 29.09.2018
700
1. † Adam Florczak i zm. z rodz.
1830
1.
2. Dziękczynna z okazji 80 Urodzin Danuty dziękując za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla Jubilatki i całej Rodziny
3. Dziękczynna z okazji 90 Urodzin Cecylii dziękując za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla Jubilatki i całej Rodziny
NIEDZIELA                                     30.09.2018 XXVI Niedziela zwykła
700
1.
930
1. Dziękczynna w 50 Rocznice Ślubu Stefanii i Zbigniewa
2. Dziękczynna w 45 Rocznice Ślubu Bogumiły i Zdzisława
1045
1. † Janina, Walenty Pasiciel i zm. z rodz. Pasicielów i Szczepańskich
1200
1. W I Rocznicę Chrztu Św. dzieci
Dziękczynna za ukończenie renowacji Ołtarza Głównego
1830
1. † Eugeniusz Roszkiewicz

Intencje mszalne od 17.09.2018r. do 23.09.2018r.

PONIEDZIAŁEK 17.09.2018
700
1. W intencji uzdrowienia Kuby i o błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. † Jadwiga Kroma
1830
1. † Eleonora (k), Leon, Sylwester Nowak, Mirosława (k), Łucjan, Sławomir Kolasińscy, Wiesława (k) Nowicka, Romuald Kotlarski
2. † Przemysław Putyła
WTOREK 18.09.2018
700
1. † Marian Ranke
1830     
1. † Jan, Rozalia, Maria Martyniec, Alojzy Mazur
2. † Przemysław Putyła
ŚRODA 19.09.2018
700
1. † Florian, Cecylia, Andrzej, Aleksander Jakubowscy
1830
1. O zdrowie dla Krystyny i † Agnieszka, Beata i zm. z rodz.
2. † Jadwiga Kroma
CZWARTEK 20.09.2018
700
1. † Przemysław Putyła
2. † Jan Bator
1830   
1. ZA ZMARŁYCH
PIĄTEK 21.09.2018
700
1. † Stanisław Wencel i zm. z rodz. Wenclów i Kamyszków
1830   
1. ZA ZMARŁYCH PARAFIAN
2. † Jan, Kazimiera (k) Dziudziel
SOBOTA 22.09.2018
700
1. † Jadwiga Kroma

2. † Andrzej Giżyński, Maria, Franciszek Czapraccy i zm. z rodz.
1400
Dziękczynna w 80 Rocznicę Urodzin Siostry Elżbietanki Maksencji
1500
MSZA ŚW. ŚLUBNA
1600
MSZA ŚW. ŚLUBNA
1700
MSZA ŚW. ŚLUBNA
1830
1. ZA PARAFIAN – CHRZTY ŚW.

NIEDZIELA                                     23.09.2018 XXV Niedziela zwykła
700
1. † Zofia, Aleksandra (k), Wanda, Stanisław Pigla, Wiktoria, Ludwik Łysiak i zm. z rodz. Piglów, Łysiaków i Koniecznych
930
1.  † Helena, Wacław Kalemba, Bogusław Rothe
1045
1. † Teresa, Tadeusz Garczarek, Maria, Józef Zandek
1200
1. Dziękczynna w 10 Rocznicę Ślubu Alicji i Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo
1830
1. † Bożena, Józefa (k), Stanisław Głodek, Halina, Edmund Kowalka

Intencje mszalne od 10.09.2018r. – 16.09.2018r.

PONIEDZIAŁEK 10.09.2018
700
1. † Kazimierz Tomysek
1830
1. † Franciszek, Bronisław, Marianna, Stanisław Bręk, Konstancja, Jan, Stanisław Ossowscy i zm. z rodz., ks. Jerzy Kędzierski
2. † Józef Szuder
WTOREK 11.09.2018
700
1. † Kazimierz Nowak
1830     
1. Dziękczynna w 53 Rocznice Ślubu Ireny i Andrzeja i o zdrowie dla Ireny
2. † Tomasz Abbas w 20 rocz. śm., Stanisława (k) Osińska w 15 rocz. śm.
ŚRODA 12.09.2018
700
1. † Józef Szuder
1830
1. † Stanisław Graf
2. † Sławomir Kolasiński
CZWARTEK 13.09.2018
700
1. O udaną operację
2. † Elżbieta Linkiewcz
1830   
1. ZA ZMARŁYCH
PIĄTEK 14.09.2018
700
1. † Artur, Zenon, Aleksandra (k), Piotr Szmatuła, Józefa (k), Franciszek, Jacek Kałek, Stefania Piechowiak, Przemysław Przybylski
1500 MSZA ŚW. ŚLUBNA
1830   
1. † Franciszek Perz, Maria Szopka
2. † Sławomir Kolasiński
SOBOTA 15.09.2018
700
1. † Józef Szuder
2. † Jan Bator
1500
Dziękczynna w 35 Rocznicę Ślubu
1830
1. Dziękczynna w 50 Rocznicę Ślubu Róży i Franciszka
NIEDZIELA                                     16.09.2018 XXIV Niedziela zwykła – ODPUST PARAFIALNY
700
1. † Apolonia, Feliks Nowacki, Kazimierz, Janina, Ignacy Neweta, Teresa, Konrad Sternal i zm. z rodz.
930
1.  † Anna Roszkiewicz, Eugeniusz Roszkiewicz i zm. z rodz.
1045
1. O szczęśliwą kampanię cukrowniczą
2. † Zofia Małecka w 2 rocz. śm., Stanisław Małecki, Zofia, Józef Ratajczak i zm. z rodz.
1200
1. MSZA ŚW. ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
1830
1. † Tadeusz, Władysława (k), Marcin Kopij, Helena, Stanisław Maliccy i zm. z rodz.

Intencje mszalne 03.09.2018 – 09.09.2018

PONIEDZIAŁEK 03.09.2018
700
1. † Jędrzej Kornosz
800 MSZA ŚWIETA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – SZKOŁA PODSTAWOWA
900 MSZA ŚWIETA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – GIMNAZJUM
1830
1. † Ludwika (k) Bolesław Miłek, Anna Ignacy Nowakowscy, Józefa (k) Józef Stróżyk
2. † Zdzisław Kawczyński
WTOREK 04.09.2018
700   
1. † Elżbieta Król
1830     
1. † Stanisława (k) Szczepan Wawrzyniak
2. † Bolesław Zimny, Stefania Aleksander Król, Marta Włodarczak, Waldemar Bobkiewicz, Zygmunt Duda, Roman Kaczmarek
ŚRODA 05.09.2018
700
1. †
1830
1. † Władysław Grażyna Vogel i zm. z Rodziny
2. † Zdzisław Kawczyński
CZWARTEK 06.09.2018
700   
1. † Beata Maciejewska
2. † Klara Bachorz
1830   
1. Msza św. w intencji kapłanów i o nowe powołania
2.  † Genowefa Stachowiak
PIĄTEK 07.09.2018
700
1. †
1830   
1. † Danuta Bręk w 5 rocz. śmierci i zm. z Rodziny
2. † Klara Bachorz
SOBOTA 08.09.2018
700  
1. † Władysława (k) Stanisław Śliwińscy i zm. z Rodziny
1500
MSZA ŚW. ŚLUBNA
1830
1. ZA PARAFIAN – Chrzty św.
2. † Józef Szuder
NIEDZIELA                                     09.09.2018 XXIII Niedziela zwykła
700  
1. † Stanisława (k) Franciszek Janina Kazimierz Domagała i zm. z rodzin Domagałów i Wittchenów
930  
1.  † Wanda Stanisław Stróżyk, Helena Franciszek Bartczak, Marian Mańczak
1045
1. O zdrowie dla Artura
† Stanisława (k) Florian Ławniczak
1200
1. † Adam Silski, Bożena Subsar i zm. z Rodziny
2.  Msza św. dziękczynna z okazji 40 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego Janiny i Kazimierza
1830
1. †

Intencje mszalne 27.08.2018r – 02.09.2018r

PONIEDZIAŁEK 27.08.2018
700
1. † Jacek Jan Helena Stanisław Komin, Ludwika (k) Leon Andrzej Kołodziej
1830
1. † Stanisław Skotarek w 4 rocznicę śmierci i zm. z rodz. Skotarków i Borowczyków
2. † Maria Dyderska
WTOREK 28.08.2018
700   
1. † Maria Dyderska
1830     
1. † Ireneusz Kasperczak i zm. z rodziny Kasperczaków i Szulców
2. † Stefan Szulc, Zdzisław Zarębski i zm. z rodziny Zarębskich
W 18 rocznicę urodzin Mikołaja
ŚRODA 29.08.2018
700
1. † Marianna Ludwig Ryszard Czesław Henryk Mikołajczak, Florian Irena Śmiłowscy, Leokadia Franciszek Krutcy, Stanisław Ryszard Kwaśniewscy i zm. z rodziny
1830
1. † Antoni Stanisława (k) Adamscy, Józef Wojciech Katarzyna Depa
2. †Maria Dyderska
CZWARTEK 30.08.2018
700   
1. † Zdzisław Kawczyński
2. † Maria Dyderska
1830   
1. ZA ZMARŁYCH
PIĄTEK 31.08.2018
700
1. † Józefa (k) Teresa Edmund Kazimierz Franciszek Ratajczak
1830   
1. † Romuald Kotlarski w 5 rocz. śmierci i zm. rodz. Kotlarskich
2. † Emilia Skrzypczak
SOBOTA 01.09.2018
700  
1. † Józef Szuder
1500
MSZA ŚW. ŚLUBNA
1830
1. Wynagradzająca
2. † Grażyna Vogel w 1 rocz. śmierci
NIEDZIELA                                     02.09.2018 XXII Niedziela
700  
1. † Grzegorz Czekała, Maria Bronisława (k) Józef Halina Bernard Marek Łuczak
930  
1.
1045
1. † Bronisław Wojciechowski i zm. z rodziny
1200
1. † Stefan Roman Woźni i zm. z rodz. Woźnych, Kałków, Koników, Walkowiaków oraz Andrzej Głodek
1830
1. † Stefan Irena Stankowscy
2.

Intencje mszalne 20.08.2018 – 26.08.2018

PONIEDZIAŁEK 20.08.2018
700
1. † Maria Dyderska
1830
1. † Marianna Domagała
2. † Maria Dyderska
WTOREK 21.08.2018
700   
1. † Franciszka (k), Walenty Seiler, Stanisław Kaczmarek, Siostra Agnieszka, Katarzyna, Maria, Walenty Majda
2. † Elżbieta Król
1830     
1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże w 42 Rocznicę Ślubu Barbary i Franciszka
ŚRODA 22.08.2018
700
1. † Justyna Nowak
1830
1. Ludwika (k), Zenon, Ireneusz Gałęscy, Stanisława (k), Szczepan, Henryk, Stefan Wieczorek i zm. z rodz
2. †Andrzej Kozal
CZWARTEK 23.08.2018
700   
1. †Maria Dyderska
2. † Klara Bachorz
1830   
1. ZA ZMARŁYCH
PIĄTEK 24.08.2018
700
1. † Ryszard, Waleria, Franciszek Nowak, Cecylia, Jan, Walery Przybylski, Józef Adamczak
1830   
1. † Jan Glinka, Jan Skiba, Marta, Bronisław Obst Czesława (k),
2. † Marianna, Joachim Zwierzyńscy
SOBOTA 25.08.2018
700  
1.
1600
Msza św. dziękczynna z okazji zjazdu Rodzinnego
1700
Dziękczynna w 25 Rocznicę Ślubu Marzeny i Ireneusza
1830
1. ZA PARAFIAN – CHRZTY ŚW
2. Z okazji 80 Urodzin Urszuli z podziękowaniem za dotychczasowe życie i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
NIEDZIELA                                     26.08.2018 XX Niedziela zwykła – MB Częstochowskiej
700  
1. Dziękczynna z okazji 25 Rocznicy Urodzin Karola z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny
930  
1. † Sabina, Bolesław Silscy, Wojciech Dworzyński
1045
1. † Janina, Stanisław Milczyński
1200
1. † Wiktor, Prakseda Kortus, Katarzyna, Bronisław Borowicz i zm. z rodz
1830
1. † Kazimiera (k), Józef Dawidowscy, Wanda Bittner

Intencje mszalne 13.08.2018r. – 19.08.2018r.

PONIEDZIAŁEK 13.08.2018
700
1. † Witold Dziamski
1830
1. † Stefania, Ignacy Glinka
2. † Piotr Piotrowski
WTOREK 14.08.2018
700   
1. † Zdzisław Kawczyński
2. † Radosław Huchwajda
1830     
1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże w 42 Rocznicę Ślubu Barbary i Franciszka
ŚRODA WNIEBOWZIĘCIE NMP 15.08.2018
700
1. † Zofia, Stefan Witchen, Helena Jaskulska
930  
1. O zdrowie dla Artura oraz za † Joachim, Bartek, Teodor Komorowski
1045
1. Dziękczynna w podziękowaniu za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą i o zdrowie dla Pracowników i Ich Rodzin
1200
1. † Bernadeta Maciejewska
2. † Elżbieta Król
1830
1. MSZA ŚW. W KAPLICZCE LEŚNEJ ZA PARAFIAN
CZWARTEK 16.08.2018
700   
1. W intencji Rodziny – o błogosławieństwo dla rodziców i dzieci
2. † Zdzisław Kawczyński
1830   
1. ZA ZMARŁYCH
PIĄTEK 17.08.2018
700
1. † Zdzisław Kawczyński
1830   
1.
2. † Elżbieta Król
SOBOTA 18.08.2018
700  
1. † Elżbieta Król
2. † Maria Dyderska
1600
MSZA ŚLUBNA
1830
1.
NIEDZIELA                                     19.08.2018 XX NIEDZIELA ZWYKŁA
700  
1. † Bolesława (k) Słodzinka, Krystyna, Ryszard, Anna, Marcin Woźniak
930  
1. † Andrzej Wojciechowski, Helena Załęska i zm. z rodzin Wojciechowskich i Wernerów
1045
1. † Irena i Michał Kurkowiak
2. † Marian w 10 rocz. śm., Helena, Józef Wojtkowiak, Władysława (k), Franciszek, Stanisława (k) Paliccy, Jan Kurek, Ewa Pijanowska
1200
1. DZIĘKCZYNNA ZA ŻNIWA
1830
1. † Anna, Florian, Fabian Haegenbarth, Marianna i Leon Owsiany

 

 

Intencje mszalne 06.08.2018r. – 12.08.2018r.

PONIEDZIAŁEK

06.08.2018

700
1. † Zofia Malinowska
2. † Elżbieta Król
1830
1. † Jadwiga, Zygmunt Kluj, Regina, Jan Wilczak i zm. z rodz.
2. † Witold Dziamski 

WTOREK

07.08.2018

700   
1. † Bogdan Nawrot i zm. z rodz. Marcinkowskich
1830     
1. † Dziękczynna w 25 Rocznicę Ślubu Marzeny i Dariusza
2. † Zofia Malinowska
3. † Maria Dyderska 

ŚRODA

08.08.2018

700
1. † Witold Dziamski
1830  
1. † Stanisław Kuster
2. † Zofia Malinowska 

CZWARTEK

09.08.2018

700   
1. O zdrowie dla Żony Ireny i całej Rodziny i o szczęśliwą operację dla Żony
2. † Andrzej Kozal
1830   
1. ZA ZMARŁYCH

 

PIĄTEK

10.08.2018

700
1. † Zofia Malinowska
1830   
1. Z okazji 40 Urodzin Rafała z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie,błogosławieństwo, by wiara, nadzieja i miłość umacniały rodzinę na dalsze lata życia oraz o radość życia wiecznego dla zmarłego ojca Edmunda w 13 rocz. śm. i zm. z rodziny
2. † Zdzisław Karwczyński 

SOBOTA

11.08.2018

700  
1. † Bernard Judek w 1 rocz. śm., Władysława (k), Florian Judek, Maria Chmielarz
1500
MSZA ŚLUBNA
1530  
MSZA ŚLUBNA
1830
1. † ZA PARAFIAN – CHRZTY ŚW.
2. † Aleksandra (k) Tomaszewska w 2 rocz. śm 

NIEDZIELA                                     12.08.2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

700  
1. † Stanisława (k), Franciszek Domagała i zm. z rodz.
930  
1. † Helena, Tadeusz Kazimierz Wujec
2. † Barbara Szymańska
1045
1. † Emilia, Henryk Skrzypczak, Bronisława (k), Józef Wojtala
1200
1. † Zbigniew, Maria Przybylscy
1830
1. † Stanisław Gruszczyńki 5 rocznica śmierci, int. od żony z dziećmi

 

INTENCJE MSZALNE: 23.07.2018 – 29.07.2018

 

PONIEDZIAŁEK

        23.07.2018

 
700 Dziękczynna w 63 Rocznicę Urodzin Mateusza oraz † Helena, Florian, Mieczysław Kalinowscy
1830 1)    Dziękczynna w 1 Rocznicę Urodzin Tomasza i za zm. z rodziny

2)    † Helena, Weronika, Władysław Pruszkowscy i zm. z rodz.

 

 

WTOREK

       24.07.2018

 
700 † Krystyna, Antoni Rajtar
1830 1)    † Magdalena, Władysław, Zygmunt, Marian Hemmerling i zm. z rodz.

2)    † Teresa Kurkowiak w 1 rocz. śm.

 

 

Środa

       25.07.2018

 
700 † Krzysztof Osiński  
1830 1)     

2)    † Marianna Domagała

  

 

CZWARTEK

       26.07.2018

 
700 1)    † Anna, Stanisław, Paweł Rabiega, Helena, Czesław Fertyk

2)    † Cecylia Małecka

1830 ZA ZMARŁYCH

 

           Piątek                                             27.07.2018

700 † Maria, Jan Domagała  
1830 1)    † Maria Nowicka

2)    † Stanisława (k), Stanisław, Jan Michalak, Krystyna, Wacław Błaszkowscy,           Czesława (k) Matyjasik

 

 

SoBOTA

       28.07.2018

 
700 1)    † Henryka (k), Lucyna, Roman, Włodzimierz, Marianna, Zenon Osieccy

2)    † Emilia Skrzypczak

1830 ZA PARAFIAN – CHRZTY ŚW.  

 

 

NIEDZIELA

29.07.2018

xVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 † Dominik w 3 rocz. śm., Bogusława (k) w 5 rocz. śm. Mańczak
930 † Stanisław, Jadwiga, Józef Gmerek, Józefa (k), Wincenty, Marian Fornalik i zm. z rodz. Fornalików i Ratajczaków
1045 † Anna Szulc i zm. z rodz. Szulców i Weymanów
1200 1)    † Agnieszka, Felicja, Roman, Stanisław Muchowscy i zm. z rodz. Kulawiaków i Muchowskich

2)    † Marian Fórmaniak w 1 rocz. śm. i zm. z rodz. Fórmaniaków i Baranowskich

1830 † Maria, Wiktor Dobruccy, Władysława (k), Wiktor Szczechowiak, Joanna, Antoni Nawrot      i zm. dziadków

INTENCJE MSZALNE: 02.07.2018 – 08.07.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

        02.07.2018

 
700 † Helena, Franciszek, Bogdan Pocztowy, Michalina, Jakub, Włodzimierz Grynia, Zbigniew Jaroni i zm. z rodz.
 1830 1)   † Władysław, Grażyna Vogel i zm. z rodz. Geisler

2)   † Katarzyna Zwierzyńska

 

 

WTOREK

       03.07.2018

 
700 † Elżbieta Karpińska   
1830 1)   Helena, Ignacy Foleher, Bronisław, Stanisław Nawrot, Gabriela, Ryszard Żółtaszyk i zm. z rodz.   

2)   † Zbigniew Latuszek   

 

 

Środa

       04.07.2018

 
700 † Anna Napieralska
1830 1)   † Bronisława (k), Czesław, Jędrzej Krysman i zm. z rodz.  

2)   † Bolesław Kałek

 

          PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA              05.07.2018

700 † Anna, Florian, Fabian Haegenbarth i zm. z rodz., Wanda, Stanisława (k), Leon Piątyszek i zm. z rodzin  
1830 W intencji kapłanów i o nowe powołania  

 

          pierwszy  PIĄTEK  miesiąca                    06.07.2018

700 1)   † Adam Silski, Bożena Subsar i zm. z rodz.

2)   † Zbigniew Latuszek

1830  O zdrowie dla Krystyny oraz † Agnieszka, Beata Kauska i zm. z rodz.

 

          pierwsza SoBOTA miesiąca                    07.07.2018

 
700 † Andrzej Pieszyński  
1830 MSZA ŚW. WYNAGRADZAJĄCA

 

 

NIEDZIELA

08.07.2018

xIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 ZA PARAFIAN
930 † Janina, Walenty Pasiciel i zm. z rodz. Pasicielów i Szczepańskich  
1045 † Helena, Wacław Kalemba, Bogusław Rothe  
1200 † Zbigniew w 5 rocz. śm., Anna Gapik
1830 † Stanisłw Nowak w 7 rocz. śm.