Czwartek 28.12

1ks. Blok Cukrowniczy 62

2ks. Blok Cukrowniczy 64

 

Piątek 29.12. od godz. 9.30

1,2,3 ks. Rudniki

 

Wtorek 2.01.

1ks. Rudniki odbudowanie, potem Agromet

2ks. ul. Kolonia

3ks. ul. Wiejska

 

Środa 3.01.

1ks. ul. 5 Stycznia prawa str.

2ks. ul. 5 Stycznia lewa str.

3ks. ul. 26 Stycznia od nr 1

 

Czwartek 4.01.

1ks. Rynek od nr 25

2ks. Rynek od nr 4

 

Poniedziałek 8.01.

1ks. ul. Powstańca Kozaka od nr 1

2ks. ul. Powstańca Kozaka od nr 2

 

Wtorek 9.01.

1ks. ul. Łąkowa od Małej Kolejki

2ks. ul. Łąkowa od Chemosu, potem ul. Zielona, Kwiatowa i Kolejowa

3ks. ul. Szkolna od Chemosu

 

Środa 10.01.

1ks. ul. Moniuszki od ul. Poznańskiej

2ks. ul. Kasprowicza od szkoły

3ks. ul. Wieniawskiego potem ul. Kasprowicza

 

Czwartek 11.01

1 i 2 ks. ul. Przybyszewskiego od nr 17 prawa i lewa str.

3ks. ul. Poznańska od szkoły do Mogilnicy lewa str.

 

Piątek 12.01.

1 i 2 ks. ul Parkowa od ul. Poznańskiej prawa i lewa str.

3ks. ul. Poznańska od Rynku do PKO jedna str.

 

Sobota 13.01. od godz. 12.00

1ks. ul. Poznańska od Rynku prawa str.

2ks. ul. Poznańska od Mogilnicy nr 66 w kierunku Rynku

3ks. Dom Kolejowy potem ul. Poznańska od lasu do Mogilnicy jedna str.

 

Poniedziałek 15.01.

1ks. Drapak (od godz. 14.00) potem ul. Strumykowa

2 i 3ks. ul. Strumykowa od ul. Poznańskiej prawa i lewa str., ul. Rzeczna i Wodna

 

Wtorek 16.01.

1ks. ul Poznańska od Mogilnicy prawa str.

2ks. ul. Poznańska od lasu

3ks. ul. Zarzecze od końca tylko prawa str.

 

Środa 17.01.

1ks. ul. Zarzecze od lasu lewa str.

2ks. ul. Leśna od Mogilnicy tylko lewa str.

3ks. ul. Leśna od lasu tylko prawa str.

 

Czwartek 18.01.

1ks. ul. Leśna od Mogilnicy prawa str.

2ks. ul. Leśna od lasu lewa str.

3ks. ul. Kasztanowa potem ul. Akacjowa od ul. Poznańskiej

 

Piątek 19.01.

1ks. ul. Ticza Bara od Mogilnica prawa i lewa str.

2ks. ul. Ticza Bara od końca prawa i lewa str.

3ks. ul. Dębowa od nr 1

 

Sobota 20.01. od godz. 12.00

1ks.ul. Jesionowa od nr 1 potem ul. Brzozowa

2ks. ul. Milczyńskiego od nr 1

3ks. ul. Wierzejewskiego od nr 4

 

Poniedziałek 22.01.

1ks. ul. Karge i ul. Niemojewskiego

2ks. ul. Adamczyka od końca

3ks. ul. Ks. Gustowskiego od końca

 

Wtorek 23.01. od godz. 9.30

1, 2, 3 ks. Kozłowo

 

Środa 24.01.

1ks. ul. Bukowa od ul. Poznańskiej

2 i 3ks. ul. Niegolewskich wszystkie bloki

 

Czwartek 25.01.

1ks. ul. Farna, Opalińskich

2 i 3ks. ul. 5 Stycznia 82