1.  Dziś Wielkanoc obchodzą prawosławni i grekokatolicy. Składamy im najlepsze życzenia błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego.
2.  Dziś obchodzimy ustanowione przez Jana Pawła II Święto Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa msza św. o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy na nią wszystkich, którym bliskie jest Boże Miłosierdzie i go bardzo potrzebują.

Po mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

3.  Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po każdej mszy św. przy dzwonnicy można zapisać się do udziału w Biegu Maryi. Bieg odbędzie się w Opalenicy 1 maja 2018. Dystans: 5 km. Oprócz biegu można również wziąć udział w formie rajdu Nordic Walking. Wpisowe wynosi: 30 zł.
4.  W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego liturgicznie przeniesiona z 25 marca. Jest to Dzień Świętości Życia. Msze św. o 7.00 i 18.30. Podczas wieczornej mszy św. będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Składka w ten dzień przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.
5.  Spotkanie Koła Radia Maryja przy Parafii Św. Józefa we wtorek o 19.00.
6.  Katecheci obu parafii mają swoje spotkanie w środę o 17.00 na probostwie.
7.  Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o 18.30 w łączności z wieczorną mszą św.
8.  Wyjazd do Poznania na przedstawienie pt. „Drewniany talerz” do Parafii pw. Świętej Trójcy w piątek, spod parafii św. Józefa o godz. 17.30, zbiórka na autobus 15 zł. Zgłoszenia do wtorku, bliższe informacje w gablotce.
9.  W najbliższą sobotę imieniny obchodzi Ks. Walerian, już dziś składamy Mu najlepsze życzenia.  
10.     Próba dziecięcego zespołu Hosanna w sobotę o 12.00 na salkach.
11.     W przyszłą niedzielę, którą przeżywać będziemy jako Niedzielę Biblijną rozpoczniemy Tydzień Biblijny.  Młodzież po każdej mszy św. rozdawać będzie karteczki z fragmentami słowa Bożego.
12.     Za tydzień składka inwestycyjna na remont ołtarza. Msza św. za Ofiarodawców będzie odprawiona w niedzielę o godz. 7.00. Prace renowacyjne na pewno się wydłużą w czasie.
13.     Wyjeżdzający na pielgrzymkę z Parafii Św. Józefa w tym tygodni zobligowani są do dokonania wpłaty.
14.     Po Mszy św. dzieci mogą odebrać owieczkę ze Słowem Bożym.
15.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie Gazetki Parafialnej „A oto Ja jestem”.
16.     Odeszli do wieczności:

Odbyły się pogrzeby:

† Helena Kotwica, l. 78 z ul. Konopnickiej

† Danuta Owsiańska, l. 84 z ul. Poprzecznej

Odbędzie się pogrzeb:

† Henryk Jaroszyk, l. 81 z Sielinka we wtorek o 13.00