1.  Składamy serdeczne podziękowania Panie Renacie Knop reżyser, wszystkim aktorom i organizatorom za przygotowania oraz parafianom za udział w Misterium Męki Pańskiej, za składane dary na rzecz potrzebujących oraz wszystkim, którzy w wielkich dniach Triduum Sacrum pomagali przy budowie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz zaangażowali się w przygotowanie liturgii, a szczególnie Akcji Katolickiej, służbie liturgicznej, zespołowi młodzieżowemu, strażakom, osobom sprzątającym kościół. Dziękujemy również za życzenia świąteczne i z okazji dnia Kapłaństwa oraz wszelkie wyrazy pamięci i życzliwości instytucjom, szkołom, firmom i zakładom pracy. Składamy także serdeczne Bóg zapłać za ofiary do Grobu Pańskiego, a także składaną daninę diecezjalną. 
2.  Do najbliższej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. W związku z tym w najbliższy piątek nie obowiązuje post. 
3. 

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu zakończona wieczorną mszą św. w intencji kapłanów i o nowe powołania.

Okazja do spowiedzi św. w piątek o 15.00 dla dzieci, o 17.00 na wioskach oraz każdego dnia pół godziny przed mszą św.

W sobotę o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz msza św. w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do odprawiania Nabożeństwa Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

4.  Spotkanie Żywego Różańca we wtorek o 16.00, Akcji Katolickiej w czwartek w łączności z wieczorną mszą św., rodziców ministrantów w czwartek po wieczornej mszy św.
5.  Przypominamy, że spotkanie podsumowujące dla bierzmowanych odbędzie się w sobotę 7 kwietnia.
6.  Próba dziecięcego zespołu Hosanna w sobotę o 12.00 na salkach.
7.  Do przyszłej niedzieli obchodzonej jako Niedziela Miłosierdzia Bożego trwa nowenna, do której kierując się potrzebą serca i mając świadomość zadania jakim jest dla każdego z nas wiara w Boże Miłosierdzie, serdecznie zachęcamy. Na jej zakończenie w niedzielę zostanie odprawiona msza św. do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Przed kościołem w ten dzień zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
8.  Po Mszy św. dzieci mogą odebrać owieczkę ze Słowem Bożym.
9.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, do nabycia wielkanocne numery „Przewodnika Katolickiego”, „Małego Przewodnika” dla dzieci „Gościa niedzielnego” oraz nowego numeru Gazetki Parafialnej „A oto Ja jestem”.
10.     Odbyły się pogrzeby:

† Ryszard Judek, l. 64 z os. Centrum

† Eugenia Słotwińska, l. 83 z ul. Zamkowa

Odbędzie się pogrzeb:

† Joanny Kubiak, l. 85 z ul. 27 grudnia w środę o godz. 11:00